Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Spektakl Straży Miejskiej o Florce

Uczniowie klas III zostali zaproszeni do MDK Śródmieście na interaktywne przedstawienie pt. „Florka, która pogodziła serce z rozumem”. Strażnicy miejscy z Referatu Profilaktyki zwracają w nim uwagę najmłodszym na przemoc rówieśniczą.

Jak możemy przeczytać na stronie internetowej warszawskiej Straży Miejskiej "Teatr dla dzieci może stanowić nie tylko wspaniałą rozrywkę, ale w niesamowity sposób otworzyć oczy na rzeczy bardzo ważne w życiu i rozwoju każdego dziecka. Serce czy rozum? Czy ulec naciskom grupy, czy postąpić według własnych przekonań? Kto może pomóc w trudnej sytuacji? Czy przemoc może zaistnieć bez użycia siły fizycznej?

Strażnicy wymyślili fabułę, zaprojektowali scenografię i kostiumy. Sami stworzyli dekoracje i uszyli stroje dla postaci. Spektakl był prowadzony interaktywnie. Po odegraniu kolejnych epizodów aktorzy zastygali w tzw. „stopklatkach”, by przyjrzeć się bliżej problemowej sytuacji, poddając ją ocenie dziecięcej widowni, która bardzo aktywnie uczestniczyła w zabawie. (...)

„Florka, która pogodziła serce z rozumem” to trzecie z serii realizowanych przez Teatr na Straży przedstawień, opowiadających o przygodach dziewczynki - tytułowej Florki."

Bardzo dziękujemy za zaproszenie i czekamy na następne spektakle. Strażnicy miejscy, których doskonale znamy z zajęć profilaktycznych w naszej szkole, okazali się po raz kolejny także fantastycznymi aktorami!