Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Konkurs "Z technologią w świat nauki"

Wyniki VII edycji konkursu „Z technologią w świat nauki”, organizowanego w roku szkolnym 2021/2022 przez Ośrodek Informacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie.

Laureatami I miejsca zostali

Maksymilian Sawicki i Krzysztof Marusik

I miejsce – projekt „Water counter – edukacja klimatyczna”. Opieka p. Karolina Koszewska, Szkoła Podstawowa nr 1 im. G. Morcinka, Warszawa.
II miejsce – projekt „Cewka Tesli”. Opieka p. Opieka p. Beata Siwiec, Katolicka Szkoła Podstawowa im. H. Kmieć Fundacji na Rzecz Rodziny, Warszawa.
III miejsce – projekt „Fotosmog”. Opieka p. Aneta Rozmarynowska, p. Marzena Oracz, Szkoła Podstawowa nr 1 im. M. Kownackiej, Łomianki.
Wyróżnienie – projekt „Eksperymenty z lodem”. Opieka p. Beata Siwiec, Katolicka Szkoła Podstawowa im. H. Kmieć Fundacji na Rzecz Rodziny, Warszawa.

Gratulujemy zwycięzcom pomysłowości, zaangażowania i wytrwałości w tym wyjątkowym czasie. 

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i wkład pracy i wyrażamy nadzieję, że poznali nowe sposoby zastosowania technologii w świecie nauki.