Nasze sukcesy - rok szkolny 2015/2016

Co roku bierzemy udział w wielu
konkursach, przeglądach i zawodach sportowych.
Nasi uczniowie odnoszą sukcesy w wielu dziedzinach.
Mamy się czym pochwalić!!!


sukcesy przyrodników
Wyniki IX Edycji
Konkursu Nauk Przyrodniczych
Świetlik 2016
klasy II
Ryszard Chełmicki - nagroda
Jan Smulko - wyróżnienie

klasy III
Zofia Teresiak - wyróżnienie
Ryszard Zając - wyróżnienie

klasy V
Anastazja Brodowska - nagroda
Witold Kosiński - nagroda
Ewa Błażkow - wyróżnienie
Łucja Matuszak - wyróżnienie
Hanna Tederko - wyróżnienie

Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy
Gratulujemy!
 
sukces ortograficzny
Uczennica klasy 3a
Maja Piwońska
osiągnęła wielki sukces zajmując w
Śródmiejskim Konkursie Ortograficznym
Mistrz Ortografii
I miejsce

Gratulujemy!
 
sukcesy matematyków Jedynki
Wyniki Międzynarodowego Konkursu Matematycznego
Kangur 2016
W tegorocznej edycji konkursu wyróżnienia uzyskali:
klasy II
Jan Smulko
Marcel Kasprzykowski

klasy IV
Marcin Matyka
klasy V
Kacper Konopacki
klasy VI
Szymon Ryszka
Laura Rybaczuk

Serdecznie gratulujemy laureatom!
 
sukcesy w konkursie ekologicznym
Nasi uczniowie osiągnęli sukcesy
w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym
Eko-Planeta

wyróżnienie 1. stopnia w kraju
zdobyła Laura Rybaczuk,
a wynik bardzo dobry
uzyskała Matylda Szymańczyk
Gratulujemy!!!
 
sukces najmłodszych humanistów
Tegoroczny konkurs ogólnopolski
Alfik humanistyczny
został rozstrzygnięty!
Najmłodsi uczestnicy,uczniowie z klas II i III osiągnęli sukcesy!
Dyplomy za uzyskanie bardzo dobrego wyniku
w konkursie otrzymali:
    Marcel Kasprzykowski klasa 2c
    Tymon Zawadzki klasa 2a
    Anna Krupa klasa 2a
    Agata Ryszka klasa 3a (72. w Polsce!)
    Gabriela Króliczak klasa 3b (150. w Polsce!)
    Maja Piwońska klasa 3a
    Krzysztof Dawid klasa 3b
    Gratulujemy!
 
sukcesy młodych karateków
Dzieci z naszej szkoły wzięły udział w zawodach Kata organizowanych przez Stołeczny Klub Oyama Karate. Kata to pokaz ustalonych z góry technik połączonych w całość, którą można nazwać „opowieścią o walce”. Dzieci z pasją i dużym spokojem pokazały swoje umiejętności.
Wyniki, z uwzględnieniem podziału na kategorie
(wiek i czas treningu):
Kategoria I
1. Mikołaj Chariasz
2. Zuzia Dziudzi
(pierwszoklasistka, która dopiero rozpoczęła treningi)
Kategoria II
3. Matylda Fink-Finowicka
Kategoria III
1. Maja Piwońska
2 Adam Wodziński
Kategoria IV
3. Antoni Kubiak
4. Staszek Kluszewski
Kategoria V
3. Ewa Błażkow
W każdej kategorii mieliśmy więc kogoś na podium,
a w dwóch zwyciężyliśmy. Gratulujemy młodym karatekom!
 
sukces w unihokeju
W dniach 30.10 i 5.11.2015
w OSiR przy ul. Polnej odbyły się międzyszkolne
zawody w unihokeju.
Reprezentacja naszej szkoły zdobyła
trzecie miejsce w Dzielnicy Śródmieście.
 
sukces piłkarek ręcznych
Podczas zawodów międzyszkolnych
dziewczęta z naszej szkoły
zdobyły w piłce ręcznej drugie miejsce w Śródmieściu.
Gratulujemy!