Nasze sukcesy - rok szkolny 2008/2009

Co roku bierzemy udział w wielu
konkursach, przeglądach i zawodach sportowych.
Nasi uczniowie odnoszą sukcesy w wielu dziedzinach.
Mamy się czym pochwalić!!!


W śródmiejskim konkursie plastycznym
organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury *Muranów*,
w ramach cyklu edukacyjnego *Trąbka pocztyliona gra, czyli z pocztą przez wieki*,
nagrodzeni zostali:
Gabrysia Pawełas, Agnieszka Sanigórska, Ola Łukasiewicz, Stanisław Kochman i Rafał Szpalek
wyróżnienia otrzymali:
Gabrysia Zalewska, Ola Szyszkowska, Tomek Kostrzewa, Daniel Paszkiewicz i Kamil Wiziński
W organizowanym przez Wydział Ochrony Środowiska
dla Dzielnicy Śródmieście Urzędu m. st. Warszawy
konkursie ekologiczno-plastycznym pod hasłem *Elektronika nie do śmietnika*
nagrodzeni zostali nasi uczniowie:
Marlena Gajewska, Ola Łukasiewicz, Dawid Dela i Magda Kwiatkowska
W warszawskim Konkursie *Mała Olimpiada Matematyczna 2009*
pierwsze miejsce zdobył uczeń naszej szkoły Oskar Banaś.
Zajął on również III miejsce w Mokotowskim Konkursie Matematycznym
*W labiryntach matematyki.
W II Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych *Świetlik*
wyróżnienie zdobył Jan Stenkiewicz-Witeska.
Organizatorami konkursu byli:
Fundacja dla Uniwersytetu Jagiellońskiego, Wydział Fizyki, Astronomii i Infromatyki Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego.
W śródmiejskich zawodach pływackich dla klas drugich, na basenie OSiR ul. Polna,
w kategorii pływanie indywidualne stylem dowolnym na dystansie 25 metrów
II miejsce zdobył Szymon Turzański.
W Międzynarodowym Konkursie *Kangur Matematyczny 2009*
nasi uczniowie odnieśli wiele sukcesów:
ocena bardzo dobra Maksym Wróblewski
wyróżnienie Hanna Sagan, Franciszek Kowalski, Katarzyna Siwek, Sebastian Fliszkiewicz, Sebastian Tomaszewski, Kamil Wolny, Jakub Popielski, Artur Stachyra, Łukasz Kostrzewa, Sebastian Marczewski, Paweł Frańczuk, Franciszek Godrecki
nagroda Milena Kustroń, Jan Gaweł, Tomasz Kostrzewa - uczniowie klas drugich!!!
W konkursie dzielnicowym dla uczniów klas III
na terenie Dzielnicy Śródmieście sukcesy pod kierunkiem p. Małgorzaty Figury
odnieśli nasi uczniowie:
Paweł Frańczuk *Mistrz ortografii*
i Kuba Popielski *Wzorowy matematyk*
Franciszek Kowalski otrzymał w tym roku ocenę bardzo dobrą Hania Sagan i Maksym Wróblewski otrzymali ocenę dobrą i znaleźli się w gronie siedemdziesieciu najlepszych uczniów
w Konkursie Matematycznym Meridian MMC 2009 dla szkół podstawowych
Zespół Super Jedynka pod kierunkiem pani Henryki Pluteckiej
ponownie w tym roku zajął I miejsce w konkursie muzycznym
w ramach Śródmiejskiego Festiwalu Młodych Talentów
pod hasłem *Uwierz w siebie i pokaż co potrafisz*
w kategorii zespół dla klas IV-VI!
W konkursie literackim i recytatorskim
w ramach Śródmiejskiego Festiwalu Młodych Talentów
podwójny sukces odniosła Ula Piasecka
I nagroda i wyróżnienie
W tym samym konkursie wyróżnienie w kategorii prac plastycznych
zdobyła nasza uczennica Karolina Porębska.
W konkursie ONZ Habitat - Harmonijny Rozwój Miast
w ramach Światowego Dnia Habitatu, pod hasłem *Przyroda w moim mieście*
nagrody w kategorii prac plastycznych zdobyli uczniowie klas młodszych:
Ola Frańczuk III nagroda
i Natalia Wiśniewska II wyróżnienie.