Nasze sukcesy - rok szkolny 2007/2008

Co roku bierzemy udział w wielu
konkursach, przeglądach i zawodach sportowych.
Nasi uczniowie odnoszą sukcesy w wielu dziedzinach.
Mamy się czym pochwalić!!!


Bartosz Obrębowskiotrzymał w tym roku ocenę celującą w Konkursie Matematycznym Meridian MMC 2008 Pitagorasek dla szkół podstawowych
Maksym Wróblewskiotrzymał wyróżnienie w Konkursie Matematycznym Torus
W Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur oceny bardzo dobre otrzymali:
Artur Stachyra i Maksym Wróblewski
a wyróżnienia:
Bartosz Obrębowski, Barbara Szczerba, Agnieszka Kowalska, Sebastian Marczewski, Mateusz Gortat, Łukasz Kostrzewa, Piotr Kaniewski, Rafał Pokuta, Konrad Pawłowski

Oto cytat z pisma przesłanego do SP 1 przez Komitet Organizacyjny w Warszawie:
* Warszawski Komitet Organizacyjny Międzynarodowego Konkursu Matematycznego KANGUR MATEMATYCZNY uprzejmie informuje, że w związku z zajęciem jednego z czołowych miejsc przez Waszą Szkołę w klasyfikacji zespołowej, jedną z form wyróżnienia uczniów, którzy uzyskali najlepsze wyniki w tegorocznej edycji Konkursu, jest udział w wycieczce krajoznawczej do Białowieży, która odbędzie się w pażdzierniku 2008 r. We wrześniu br. prześlemy program wycieczki (...) *
Zespół Super Jedynka pod kierunkiem pani Henryki Pluteckiej
zajął I miejsce w konkursie muzycznym
w ramach Śródmiejskiego Festiwalu Młodych Talentów
pod hasłem *Uwierz w siebie i pokaż co potrafisz*.

W tym samym konkursie równie wielki sukces odniósł też zespół Jedyneczka
kierowany przez panie Halinę Balcerzak i Jolantę Zakonek.
Zdobył I miejsce w kategorii klas I-III!
Kolejnymi laureatami Festiwalu Młodych Talentów
są członkowie zespołu tanecznego CZUJ RYTM
pracującego pod opieką pani Katarzyny Zawadzkiej.
Wytańczyli II miejsce!
Podczas Festiwalu szukano też talentów w dziedzinie recytacji.
Wyróżnienie w tej kategorii zdobyła Hania Sagan
przygotowana do konkursu przez panią Barbarę Potocką.
W śródmiejskim konkursie plastycznym, również w ramach Festiwalu Młodych Talentów,
nagrody zdobyli uczniowie klas młodszych:
Julia Morow II miejsce
i Sebastian Tomaszewski III miejsce.
Miejsca I jury nie przyznało.
W Ogólnokrajowym Konkursie Ekologicznym *EKO-PLANETA*
wyróżnienia za prace albumowe na temat: *Ptaki - nasi skrzydlaci przyjaciele*
na terenie szkoły otrzymali:
Piotr Barański, Justyna Wiśniewska, Elżbieta Łempicka, Paulina Smoleń i Inga Plewicka
Reprezentacja dziewcząt z klas IV-VI zajęła II miejsce
w rozgrywkach unihokeja Dzielnicy Śródmieście.