Galeria zdjęć - rok szkolny 2011/2012
bal absolwentów klasy VIa
publikacja: 28-06-2012
Tegoroczni absolwenci naszej szkoły z klasy VIa wspaniale bawili się podczas balu zorganizowanego przez ich Rodziców.


zobacz galerię zdjęć »»»»
warsztaty pierwszej pomocy w 4a
publikacja: 28-06-2012
Klasa 4a uczestniczyła w warsztatach pierwszej pomocy przygotowanych przez harcerzy-ratowników.


zobacz galerię zdjęć »»»»
piłkarski free-style w jedynce!
publikacja: 20-06-2012
Z okazji goszczącego w Warszawie Euro 2012 i do nas zawitali wspaniali goście! Tommy i jego dwaj przyjaciele zademonstrowali fantastyczny pokaz free-stylowych sztuczek z piłką. Dali też lekcję młodym piłkarzom z Jedynki. Dziękujemy! Spotkanie zorganizowała dla nas pani Henryka Plutecka.


zobacz galerię zdjęć »»»»
warsztaty plastyczne "rower"
publikacja: 20-06-2012
1.06.2012 r. odbyły się w naszej szkole warsztaty plastyczne dla klasy 4a. Poprowadził je pan Andrzej Fogtt – malarz, grafik i rzeźbiarz. Tematem wiodącym był „Rower”.


zobacz galerię zdjęć »»»»
święto szkoły 2012 - euro w jedynce - fotoreportaż
publikacja: 03-06-2012zobacz galerię zdjęć »»»»
legenda o smoku wawelskim - prezent dla Mam
publikacja: 26-05-2012
Dzieci z klasy 2b przygotowały dla swoich Mam prezent z okazji Dnia Matki - przedstawienie teatralne o Smoku Wawelskim oparte na znanej krakowskiej legendzie. Po premierze odbyły się jeszcze trzy spektakle dla kolegów koleżanek z klas 0 - V.


zobacz galerię zdjęć »»»»
egzamin na kartę rowerową
publikacja: 15-05-2012
Wczoraj kolejni nasi uczniowie zdobyli uprawnienia do jazdy rowerem zdając egzamin na kartę rowerową. Zorganizowała go dla nas Straż Miejska i składał się on z dwóch części - teoretycznej i praktycznej.


zobacz galerię zdjęć »»»»
talentynki 2012
publikacja: 28-04-2012
21 marca świętowaliśmy w Jedynce Dzień Wiosny. W sali gimnastycznej odbył się konkurs na najciekawszy wiosenny strój oraz festiwal Talentynki 2012. Uczniowie klas starszych zaprezentowali swoje liczne talenty śpiewając, tańcząc, grając na instrumentach, wykonując jo-jo triki oraz tworząc wspaniałe place plastyczne i origami. Zwyciężył Jan Stenkiewicz-Witeska, brawurowo wykonując na saksofonie motyw muzyczny z filmu "Gwiezdne wojny".


zobacz galerię zdjęć »»»»
wiosna i wielkanoc w jedynce
publikacja: 11-04-2012
Przywitaliśmy dawno wyczekiwaną wiosnę, z radością spędziliśmy w rodzinnym gronie Święta Wielkanocne.Przygotowaliśmy się do nich starannie - ćwicząc piękne i eleganckie nakrycie stołu. Ogłoszone przed świętami konkursy plastyczne zaowocowały wspaniałymi pracami. Na szkolnych wystawach podziwiać można Panią Wiosnę i Jej czary, pisanki i koszyczki wielkanocne.


zobacz galerię zdjęć »»»»
szkołolandia 2012 - fotoreportaż
publikacja: 11-03-2012zobacz galerię zdjęć »»»»
ratujemy i uczymy ratować
publikacja: 27-02-2012
Kolejna grupa uczniów z klas drugich ukończyła kurs udzielania pierwszej pomocy pod hasłem "Ratujemy i uczymy ratować". Dzieci podczas zajęć praktycznych korzystały z fantomów i materiałów, w które wyposażyła szkołę Fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wszyscy uczestnicy szkolenia okazali się wspaniałym ratownikami - opanowali łańcuch podstawowych zabiegów ratujących życie (bezpieczeństwo, sprawdzenie przytomności, wezwanie pomocy - numer 112 lub 999, udrożnienie dróg oddechowych, resuscytacja krążeniowo-oddechowa, pozycja boczna). Z rąk Pan Dyrektor odebrali certyfikaty potwierdzające ich umiejętności.


zobacz galerię zdjęć »»»»
przedszkolaki w jedynce
publikacja: 22-02-2012
Dziś gościliśmy bardzo miłych gości - przedszkolaki z okolicznych, zaprzyjaźnionych przedszkoli - z ulicy Wilczej, Śniadeckich i Emilii Plater. Nasi młodsi koledzy obejrzeli występ - pokaz tańca - przygotowany przez klasę IIIc, uczestniczyli w zajęciach taneczno-rytmicznych, plastycznych, komputerowych, a także zwiedzili nowoczesną pracownię przyrodniczą wyposażoną w tablicę interaktywną. Zostali też zaproszeni na słodki poczęstunek. Przez cały pobyt w Jedynce towarzyszyli im starsi koledzy - uczniowie klas piątych.


zobacz galerię zdjęć »»»»
pierwszaki na balu karnawałowym
publikacja: 17-02-2012
Jak co roku, pod koniec karnawału, w naszej szkole odbywa się huczny bal. Zobaczcie, jak bawiły się nasze tegoroczne pierwszaki z klasy Ib.


zobacz galerię zdjęć »»»»
anioły w Jedynce
publikacja: 17-02-2012
Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia 2011 do naszej szkoły zawitały Anioły - siostra Irena Zakrzewska ogłosiła konkurs plastyczny.


zobacz galerię zdjęć »»»»
pluszowe misie w jedynce
publikacja: 28-11-2011
Już kolejny rok 25 listopada obchodzimy w Jedynce najmilsze ze świąt - Światowy Dzień Pluszowego Misia. Tym razem obchodom towarzyszył konkurs na klasowy portret misia.


zobacz galerię zdjęć »»»»
warsztaty zdrowego żywienia
publikacja: 28-11-2011
Już po raz kolejny nasi starsi koledzy ze Szkoły Gastronomicznej na ul. Poznańskiej zorganizowali dla nas warsztaty i degustację zdrowego jedzenia.


zobacz galerię zdjęć »»»»
projekt "Nie bój żaby"
publikacja: 28-11-2011
Od wielu miesięcy nasi uczniowie pod kierunkiem pań Dyrektor Barbary Kurowskiej oraz nauczycielki przyrody Marii Jarosiewicz uczestniczyli w projekcie edukacyjnym "Nie bój żaby". Naszej szkole przypadł też zaszczyt zorganizowania konferencji naukowej podsumowującej ten projekt. Gościliśmy uczestników z kilku innych szkół warszawskich.


zobacz galerię zdjęć »»»»
spotkanie z arcymistrzynią szachową
publikacja: 28-11-2011
Już po raz kolejny nasi uczniowie - młodzi szachiści - mieli zaszczyt spotkać się z Arcymistrzynią panią Mirosławą Litmanowicz.


zobacz galerię zdjęć »»»»
uroczystość 11 listopada
publikacja: 28-11-2011
Doroczne obchody Święta Niepodległości miały jak zwykle bardzo uroczysty przebieg.


zobacz galerię zdjęć »»»»
eksperymenty chemiczne w naszej szkole
publikacja: 28-11-2011
Uczniowie klas drugich i trzecich mieli niepowtarzalną okazję uczestniczyć w bardzo ciekawym pokazie doświadczeń chemicznych w ramach programu edukacyjnego "Empiryczne poznawanie świata - chemia".


zobacz galerię zdjęć »»»»
Uroczyste ślubowanie klas pierwszych
publikacja: 23-10-2011
Tradycyjnie 14 października odbyło się w naszej szkole ślubowanie klas pierwszych. W tym dniu łączymy dwie uroczystości - Dzień Nauczyciela i Pasowanie na Ucznia najmłodszych podopiecznych Jedynki. Ślubowanie na sztandar szkoły oraz wręczenie szkolnych legitymacji jest zawsze dla pierwszaków ogromnym przeżyciem - jednym z najważniejszych dni w ich szkolnej karierze.


zobacz galerię zdjęć »»»»
rozpoczęcie roku szkolnego 2011/2012
publikacja: 01-09-2011
1 września - dziś uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2011/2012. Jako pierwsi przywitali go uczniowie klas IV-VI. Potem odbyła się ważna uroczystość - dzieci z klas II i III witały w naszej szkole swoich młodszych kolegów - sześcio- i siedmiolatki, które uczyć się w oddziale przedszkolnym i trzech klasach pierwszych. Ten ważny dla wszystkich dzień uświetniły występy uczniów z klas Vb i IIIc oraz szkolnego chóru.


zobacz galerię zdjęć »»»»